W wigilię uroczystości Chrystusa Króla Wszechświata w naszej parafii odbyło się dekanalne spotkanie dla młodzieży z racji ustanowionego przez papieża Franciszka Światowego Dnia Młodzieży w Kościołach lokalnych. Młodzi uczestniczyli w Adoracji Najświętszego Sakramentu, słuchali świadectwa Alumna V roku Wyższego Seminarium Duchownego w Sandomierzu Dariusza Cichonia- uczestnika Światowych Dni Młodych w Lizbonie, który przybliżył zgromadzonym czym są dni młodych, pochylali się także nad orędziem Ojca Świętego. Wydarzenie to miało na celu pokazanie młodym aktywnego spędzania wolnego czasu połączonego z pogłębianiem swojej wiary i relacji z Bogiem. Nie zabrakło również czasu na wspólną integracje przy pracy w grupach oraz wspólnym posiłku.