1. Dziś wieczorowej Mszy św. nie ma
  2. Dziś Wigilia Bożego Narodzenia. Wieczorem zasiądziemy do wigilijnego stołu łamiąc się opłatkiem. Zachowajmy jej religijny charakter według załączonej przy opłatkach ulotki. Tradycyjnie zachowajmy wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych i abstynencję od napojów alkoholowych. O godz. 2400 zapraszamy na Pasterkę. Składka z Pasterki przeznaczona jest na Fundusz Obrony Życia.
  3. Jutro Uroczystość Bożego Narodzenia. Msze św. w porządku niedzielnym; o 700; 900; 1030; 1200; 1700. W środę o godz. 16.30 nowenna do św. Józefa
  4. We wtorek Św. Szczepana pierwszego męczennika. Msze św. w porządku niedzielnym
  5. Bóg zapłać ks. Krzysztofowi s. Zakrystiance za wystrój szopki i kościoła. Przy ubieraniu choinek i szopki pomagała młodzież przygotowująca się do przyjęcia sakramentu bierzmowania i ministranci. Bóg zapłać za choinki.
  6. W środę o 16.30 Nowenna do św. Józefa
  7. W czwartek o godz. 15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia i adoracja Najśw. Sakramentu.
  8. W przyszła niedzielę św. św. Rodziny
  9. W tym tygodniu rozpoczniemy wizytę duszpasterską odwiedzimy
  • w czwartek       Adamczowice      3ks;
  • w piątek           Pęchów                3ks;
  • w sobotę          Szymanowice Dolne i Górne 3ks.
  1. Bóg zapłać za ofiary złożone przy okazji roznoszenia opłatków.
  2. Bóg zapłać za ofiarę na cele remontowe.
  3. Bóg zapłać za pomoc w sprzątaniu kościoła. O pomoc w sobotę na godzinę 900 prosimy mieszkańców Gór Pęchowskich